Uroda

Naturalne kosmetyki azjatyckie polskiej marki Orientana

Orientana to polska marka kosmetyków naturalnych, wytwarzanych z najlepszych składników azjatyckich. W swojej ofercie posiada szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych do skóry i włosów.

Poszukując na rodzimym rynku kosmetyków naturalnych, wykonanych w stu procentach ze składników pochodzenia organicznego lub mineralnego nie sposób nie trafić na produkty marki Orientana. Jest to marka kosmetyków naturalnych, do których produkcji zostały wykorzystane składniki najwyższej jakości. Przez jakość tę możemy rozumieć przede wszystkim naturalne składniki ze sprawdzonego źródła – najczęściej pochodzące z dzikich ustępów lub specjalnie certyfikowanych gospodarstw.

Wyjątkowość produktów Orientana

Składniki zwierzęce, co warte zaznaczenia, pochodzą od zwierząt, lecz zostały pozyskane bez ich szkody. Tak więc podczas uzyskiwania składników odzwierzęcych nie ucierpiała żadna istota żywa. W produktach marki Orientana wykorzystywane są odzwierzęce produkty takie jak – mleko kozie, wosk pszczeli, śluz ślimaczy, itp. O jakości kosmetyków marki Orientana świadczy również fakt, iż wszystkie zostały wnikliwie przebadane, również dermatologicznie. Podczas tych badań nie były prowadzone żadne eksperymenty na zwierzętach.

Azjatyckie korzenie…

Mimo, że marka jest Polskim produktem i jej głównym odbiorcą jest nasza rodzima konsumentka, to Orientana w swoim zamiarze ma przenieść wszystkie swoje klientki w świat dalekiej Azji. Nie od dziś wiadomo, że składniki orientalne, szczególnie te z najdalszych zakątków Azji mają wiele właściwości pożądanych w kosmetologii. Każda kobieta chciałaby zachować młodość na jak najdłuższy czas i właśnie stąd zainteresowanie kosmetykami o orientalnym charakterze. Jak bowiem wiadomo Orient bardzo mocno kojarzy się z długowiecznością i witalnością tamtejszych mieszkańców.

Orientana to polskie produkty powstające jednak tam, gdzie najłatwiej o składniki do ich produkcji a więc w Indiach i na Tajwanie. Dzięki takiemu umiejscowieniu fabryk kosmetyki tej marki mogą powstawać z naprawdę najświeższych komponentów naturalnych, a co za tym idzie ich jakość jest na jeszcze wyższym poziomie. Poza świeżością dostarczane do obu fabryk komponenty są bardzo rygorystycznie kontrolowane przez pracowników, co jest kolejnym gwarantem jakości.

Orintana to bardzo szeroka gama produktów:

  • naturalne szampony bez sls i odżywki do włosów,
  • kremy i maseczki do twarzy,
  • masła i balsamy do ciała,
  • scruby i peelingi oczyszczające,
  • henna do farbowania włosów,
  • balsamy do ust,
  • mydła naturalne.

Przede wszystkim naturalna pielęgnacja

Marka Orientana to produkty niosące pomoc kobietom chcącym dbać o swoją cerę na twarzy, o swoje włosy, oraz skórę na całym ciele w sposób jak najefektywniejszy jednocześnie bazując na naturalnych składnikach. Takie kosmetyki upodobały sobie szczególnie klientki, które mając problemy dermatologiczne wynikłe z uczuleń wręcz powinny sięgać po jak najbardziej naturalne składniki, by zminimalizować ryzyko wystąpienia alergii, która jest częstym objawem stosowania kosmetyków na bazie chemii.

W produktach Orientana wszystko jest jak najbardziej naturalne – nie znaczy to jednak do końca, że kosmetyki tej marki nie uczulają nikogo – niemniej jednak ryzyko wystąpienia uczulenia związanego z korzystaniem z preparatów Orientana jest ograniczone do minimum. Wiadomo przecież, że czasem alergenami są naprawdę powszednie rzeczy, takie jak chociażby popularne warzywa czy owoce. Nie ma się więc co dziwić, iż czasem dostaniemy uczulenia na egzotyczne składniki zawarte nawet w najbardziej naturalnych i pro-ekologicznych kosmetykach.

Pokarz więcej

Redakcja

Redakcja serwisu drakka.pl to zespół kilku pełnych pasji i zaangażowania osób, które pragną tworzyć i redagować pomocne dla wielu artykuły poradnikowe. Dostępne w portalu treści mają charakter inspiracyjny i pomocniczy, pozwalający lepiej rozwiązywać problemy dnia codziennego. Odpowiadają one potrzebom i zainteresowaniom szerokiej grupy czytelników, niezależnie od wieku i płci.

Artykuły powiązane

Sprawdź także
Close
Back to top button